נרות הופי

טיפול בעזרת נרות הופי

טיפול באמצעות נרות הופי הוא טיפול טבעי, נעים ויעיל המשמש לטיפול בכאבי אוזניים, דלקות ונוזלים באוזן התיכונה, סינוסיטיס, ורטיגו וטינטון.
 

מהם נרות הופי?

נרות הופי הינם נרות חלולים המוחדרים לחלקה החיצוני של תעלת השמע. מטרת הטיפול, אוורור האוזן התיכונה ומניעת הצטברות מחודשת של נוזלים . פעולת הנר מרגיעה ומועילה לכאב אוזניים, כאב ראש, טינטון, מתח ועצבנות, משפרת מצבים דלקתיים באוזן התיכונה ומפחיתה הצטברות הנוזלים באוזניים.
 

מהלך הטיפול:

הטיפול מתבצע כשהמטופל שוכב על צדו ואל תעלת האוזן החיצונית מוחדר בזהירות הנר כשקצהו העליון בוער. משך הבעירה הוא כ-10 דקות לכל אוזן (נר לכל אוזן).
לאחר מכן מבצעים עיסוי לימפטי לאזור הפנים ועבודה על אזור הסינוסים, אף, אוזניים וגרון. מטרת עיסוי הפנים היא להמריץ את עבודת הלימפה, לאפשר ספיחה של הנוזלים המיותרים ולסלק פסולת להפחתת הגודש באזור הפנים והראש. העיסוי הלימפטי, מסייע ליעילות הטיפול של נרות ההופי.
בסיום הטיפול מספיגים צמר גפן בשמנים אתריים כגון לבנדר או שמן עץ התה (מטרתם לחטא את תעלת האוזן) לחיטוי תעלת השמע
 

נרות הופי יכולים לסייע בתהליך הריפוי לבעיות הבאות:

נוזלים באוזן התיכונה

דלקת באוזן התיכונה

גודש באף ובפנים

שעוות יתר באוזניים

סינוסיטיס

ורטיגו

לחץ ומתח

צילצולים באוזן (טינטון)

 
  
הטיפול מתאים לכל גיל. הוא מומלץ מאד לילדים ותינוקות למניעת דלקות אוזניים חוזרות ועשוי למנוע ניתוח כפתורים. טיפול טבעי, אפקטיבי ונעים.
 
 

בואו ללמוד לטפל בעזרת נרות הופי!

אם ילדכם סובל מדלקות אוזניים חוזרות, המליצו לכם כבר לעבור ניתוח כפתורים, אנו ממליצים לכם לעבור את הקורס האינטרנטי שלנו לטיפול בעזרת נרות הופי ולהתחיל לטפל בילדיכם מיד בסיום הקורס בבית. 

חשוב לזכור!

לפני התחלת תהליך הטיפול חשוב להיבדק אצל רופא א.א.ג. לקבלת אבחנה מקצועית לגבי מצב האוזן. לאחר מכן יש להיוועץ עם מטפל מוסמך לטיפול בעזרת נרות הופי, על מנת להתאים את סוג הטיפול הנכון בהתאם למצבו הגופני של החולה.

לא ניתן לטפל בנרות הופי במקרים הבאים:

לאחר ניתוח כפתורים

כשיש נקב בעור התוף

ציסטות באוזן (Auricular cysts)

דלקת חריפה של הזיז הפיטמתי (Acute mastoiditis)

טרשת האוזן (Otosclerosis)

גידול באוזן

דילוג לתוכן