עיסוי למפטי - בוייה

עיסוי לימפטי – בוייה

עיסוי לימפטי בשיטת בוייה מעצים את רמת האנרגיה בגוף, מחזק את המערכת החיסונית, משפר זרימת דם ולימפה ותורם לסילוק רעלים שבגוף.

מערכת הלימפה חשובה מאד לתפקודו הבריא של הגוף. למערכת הלימפה שני תפקידים, היא מסייעת לנקז את עודפי הנוזלים הנוצרים ברקמות ומשיבה אותם למחזור הדם ובנוסף, מאפשרת תגובה חיסונית יעילה כנגד פתוגניים שפלשו לגוף. בלוטות הלימפה שייכות למערכת החיסון, הן מייצרות תאי דם לבנים שתפקידם להגן על הגוף מזיהומים שונים. הבלוטות פועלות כמחסום נגד "גורמים זרים" וחומרי פסולת הנעים בדרכי הלימפה.

עיסוי לימפטי בשיטת בוייה, פותח על ידי רוברט יאלטינק, מהולנד ומבוסס על שילוב טכניקות מזרחיות ומערביות. השיטה בנויה מקומבינציה של עיסוי ולחיצות לאורך הגוף ומערכת הלימפה.  השיטה מתבססת על נקודות אקופונקטורה, אקופרסורה, רפלקסולוגיה ועיסוי ידני.

מטרתו העיקרית של העיסוי הלימפטי – בוייה, לחזק את המערכת החיסונית, לשפר את זרימת הדם והלימפה ולעזור בסילוק הרעלים המצטברים בגוף. יעיל ביותר להפחתת בצקות בגפיים, בטן ופנים, לאחר ניתוחים, כולל ניתוחים פלסטיים, בצקות במהלך הריון ולאחר הלידה. כדי להפיק את המיטב משיטת טיפול ייחודית זו מומלץ לקבל 3 טיפולי בוייה עוקבים. 

טיפול עיסוי לימפטי מצוין למצבים של:

סינוסיטיס

בצקות

מיגרנות

דלקות

פיברומיאלגיה

עצירות ודלקות במעי

אקנה

אסטמה

עיסוי למפתי - שיטת בוייה

דוגמא מצולמת ליכולות הטיפול בעיסוי לימפטי – שיטת בוייה:

הגיעה אליי אישה, בהמלצת האורטופד, לטיפול בבצקות ביד באמצעות עיסוי לימפטי. בתמונה השמאלית מצולמת היד לפני תחילת הטיפול. ניתן לראות כך יד נפוחה ובצקתית. בתמונה הימנית ניתן לראות איך העיסוי הלימפטי בשיטת בוייה, עזר לגוף לספוח את הנוזלים המיותרים והבצקת שהייתה, ירדה.

בואו ללמוד עיסוי לימפטי - שיטת בוייה

אם אתם מטפלים ברפואה משלימה/קוסמטיקאיות, המעוניינים ללמוד עיסוי לימפטי –  שיטת בוייה   בואו להירשם לקורס הקרוב!

מה אומרים המטופלים?

דילוג לתוכן