טיפול נרות הופינרות הופי הינם נרות חלולים המוחדרים לחלקה החיצוני של תעלת האוזן במטרה לשפר מצבים דלקתיים באוזן התיכונה והפנימית, הצטברות נוזלים באוזניים, בעיות בסינוסים, הפרעות שינה, בעיות שיווי משקל, הצטברות ליחה ועוד.
 
הטיפול מתבצע כשהמטופל שוכב על צידו ואל תעלת האוזן החיצונית מוחדר בזהירות הנר כשקצהו העליון בוער. משך הבעירה הוא כ-10 עד 15 דקות לכל אוזן (נר לכל אוזן).
 
הטיפול כולל עיסוי פנים ועבודה על איזור הסינוסים, אף, אוזניים וגרון. מטרת עיסוי הפנים היא לעבוד על בלוטות הלימפה לגרום לסילוק פסולת וזרימה תקינה של מערכת הלימפה באיזור הפנים והראש.
 
בסיום הטיפול מספיגים צמר גפן בשמנים אתריים כגון לבנדר או שמן עץ התה (מטרתם לחטא את תעלת האוזן) ואוטמים קלות את פתח תעלת האוזן.
 
לאחר הטיפול בנרות הופי מרגישים לחוש הקלה בכאב, קלילות וצלילות.
 
הטיפול בנרות מומלץ להקלה על בעיות אוזניים (אקוטיות וכרוניות), כאבי אוזניים, הצטברות נוזלים באוזניים, הפרעות שמיעה, בעיות שיווי משקל, צלצולים באוזניים, הצטננויות, בעיות סינוסים, קשיי נשימה ונחירות, כאבי גרון ועוד.
 
מרבית המטופלים מספרים כי הטיפול מרגיע מאוד ונעים, ולכן הטיפול יעיל מאד גם במצבי מתח ולחץ.
 
הטיפול מתאים לכל גיל, מומלץ מאד לילדים ותינוקות (למניעת דלקות חוזרות) ואינו מלווה בכאב.
לא ניתן לטפל במקרים בהם יש זיהומים באוזן החיצונית, דלקת עור מקומית, נקב או קרע בעור התוף ובמצב שיש כפתורים.
 
אם ילדכם סובל מכאבי אוזניים חוזרים, המליצו לכם לעבור ניתוח כפתורים או ילדכם סובל מחוסר ריכוז ואי שקט, אנו ממליצים לכם לעבור את הקורס האינטרנטי שלנו לטיפול בעזרת נרות הופי ולהתחיל לטפל בילדיכם מיד בסיום הקורס בבית. 
 
 
 
נרות הופי של חברת BIOSUN

נרות ההופי של חברת BIOSUN נחשבים לטובים והבטוחים ביותר בעולם.
נרות ההופי BIOSUN הם היחידים בעלי תו תקן ממשרד הבריאות הגרמני, ו
הם פותחו בשיתוף ידע עם האינדיאנים משבט ההופי שבארצות הברית.

הנרות מיוצרים על בסיס בד פישתן \ כותנה ודונג דבורים. ישנם נרות הופי שמוסיפים לדונג תמציות צמחים כגון מרווה, קמומיל, היפריקום ולבנדר, הידועים כחומרים נוגדי דלקת ומרגיעים.

 
איך נרות הופי עובדים?
נרות הופי עובדים על עור התוף, האוזן התיכונה, חצוצרות השמע ומערכת הסינוסים. מטרת הטיפול בנרות הופי היא לאוורר את האוזן התיכונה ולמנוע הצטברות מחודשת של נוזלים באוזן.
 
 
במה נרות הופי מטפלים?
טיפול באמצעות נרות הופי הוא טיפול נעים ולא פולשני המשמש לטיפול במגוון לטיפול במגוון רחב של בעיות אף אוזן וגרון. נרות הופי יכולים לסייע בתהליך הריפוי לבעיות הבאות: