"בשביל לספר על הטיפול שקיבלתי מליאורה אני צריכה לציין שאני באה ממקצועות שמאוד מתחברים עם עבודה גופנית. אני מורה לתנועה גופנית בסמינר הקיבוצים, הייתי מספר שנים מפקחת על החינוך הגופני, וכיום אני גם מטפלת בתנועה."
 
"כשהגעתי לגיל המעבר היו לי תחושות איומות בגוף, משהו כמו מהפכה, התערבלות של תחושות עם גלים לא נעימים וקצת גלי חום. באותה תקופה יצאה הוראה בקופת חולים לא לתת מרשמים להורמונים, רק במקרים יוצאים מן הכלל. חיפשתי אלטרנטיבות בצמחי מרפא, פרחי באך, סוייה, פמינול וכד'. לגבי לא היו תוצאות חיוביות . כך הגעתי לליאורה בנסיון למצוא פיתרון."
 

 "ליאורה איזנה לי את הגוף והתחושה האיומה חלפה. בעקבות זאת החלטתי לנסות לטפל בדברים נוספים, ביניהם הקיבה, באסטמה ובאוזניים סתומות. צורת הטיפול התאימה לי מאד. חשוב לי לציין כי אני חשדנית מטבעי ולא נותנת אמון בקלות. ליאורה השכילה לטפל בי לפי הקצב והיכולת שלי להסתגל ולהתאקלם בטיפול."

 
"בעקבות ההתנסות המוצלחת שלי מזה שנתיים אני מופיעה לעיתים כדי להתפנק. אני מרגישה שמישהו מטפל בי ואני מקבלת כוחות להעניק יותר לאחרים. הפניתי מספר אנשים שמאד מקורבים אליי והם נהנו כמוני מהיחס הסבלני, העדין והמועיל שקיבלו מליאורה. היא באמת שונה מאחרים!"