"פגישתי הראשונה עם ליאורה הייתה לפני חמש- שש שנים. ההיכרות הייתה מכוונת כאילו אלוהים שלח לי אותה . לאחר הלידה של הבן השלישי שלי הפכתי להיות מאוד רגישה, היו לי הרבה שאלות וכל כך הרבה דברים שעברתי והרגשתי לא ידעתי את מי לשאול ולמי לספר (שלא יגידו שהשתגעתי) ויחד עם זאת לא ידעתי מה לעשות."

 "יום אחד ליאורה התקבלה לעבוד בחברה שבה עבדתי. אישה חמודה עדינה שקטה וקשובה, הרגשתי שזה האדם שכנראה יבין אותי. כל יום היינו נפגשות ומדברות על כל מיני נושאים מעניינים. באחד הימים באתי לעבודה עם צוואר תפוס, בשיחה בינינו היא הרגישה שאני זקוקה לטיפול דחוף והציעה לי, הסכמתי. הטיפול היה כל כך נעים, הרגשתי את החום והרכות של הידיים שלה, תחושה של ליטוף על כל הגוף, כשעצמתי עיניים ראיתי צבעים באים והולכים."

"אחרי טיפול אמרתי לה תודה ושהכאב עבר אבל התביישתי לשאול האם זה טבעי לראות את כל הצבעים האלה בטיפול, הקול הפנימי לא עזב אותי ונדנד לי שאני אשאל אותה מה זאת ההרגשה הזאת ? היא הסבירה לי שפשוט צ'אקרת הכתר שלי פתוחה וגם העין השלישית ושאני צריכה להגיד לאלוהים תודה על חוש שישי מפותח."
 
"אחרי השיחה עם ליאורה התחלתי לחשוב מה אני עושה עם זה. תחום רוחניות ומיסטיקה שמאוד מעניין אותי מדבר אלי ומרפא אותי כאילו מזון לנשמה. שאלתי אותה מה לעשות ? ליאורה אמרה שהתחום מורכב, בדקה את הידיים שלי ואמרה שאני יכולה להתחיל ללימוד רייקי כי יש לי את זה בידיים וחבל שלא להשתמש .שאלתי איך אשתמש באנרגיה כי שמעתי שאנשים נחלשים אחרי טיפול, היא אמרה שלכן צריך ללימוד כדי לדעת את הקסם של אנרגית הרייקי. כל יום הייתי באה אליה עם תחושות חדשות ותמיד היו לה תשובות מעניינות כך הפכנו לחברות טובות. בלי מילים היינו מרגישות אחת את השנייה וחושבות אותו הדבר."
 
"יום אחד אמרתי לליאורה עד שלא תפתחי קורס רייקי לא אתחיל ללמוד . למדתי קורס רייקי אחד ושתיים. כל המשפחה וחברים שלמדו אצלה היו מרוצים מאוד. רייקי עוזר ומשנה את הגישה של אדם לחיים, התרגול והחשיבה של דרך הרייקי, חשוב אצל מי לומדים . "
 
"אני מודה לאלוהים שהפגיש בינינו. ליאורה פשוט מדהימה ויש הרבה מה ללמוד ממנה תמיד תעזור תבין ותדריך בכל בעיה."
"ליאורה אני מאחלת לך דרך צלחה בדרכך החדשה."
 
"חברתך מזל."